Škola pro vílyMagical fairies

Černá magie

Publikováno 02.05.2017 v 16:37 v kategorii Manta, přečteno: 103x

Dobrý den :) dnes jsem si pro vás připravila něco o černé magii :)
Černá magie je velice lákavá a svůdná, jelikož pramení z nejtemnější části lidské duše. Černou magií se nazývá přetransformování energie, která má za úkol ničit nebo poškozovat. Nejvhodnější pro černou magii, jsou takové předměty, které působí na psychiku temným a "zlým" dojmem. Nejzákladnějším předmětem, je amulet obrácený pentagram, jelikož skrz něj se pročišťuje negativní energie z lidí, nebo předmětů do křišťálově čisté negativní energie.


Černou magií se dá dosáhnout naplnění pomsty pramenící s nespravedlnosti, aniž by jste se zapletli do konfliktu se zákonem hmotného světa ve kterém žijeme. Ale dávejte si veliký pozor, aby jste vždy jednali oprávněně, jelikož všechno co uděláte se vám vrátí a zrcadlový odraz může pro vás být hodně nepříjemný a mnohdy i smrtící. Černou magii používejte pouze tehdy, pokud není jiná možnost. Černá magie je jako zbraň, a proto má její praktikování hrůzné následky a mnohdy i pro samotného mága, pokud nejedná oprávněně.


Každý člověk, nebo předmět má v sobě určitý druh energie, která je většinou nekompatibilní pro jiné účely a je těžké s ní pracovat. Proto používám pentagram na přetransformování této energie do neutrální energie - křišťálově čisté negativní energie, s kterou se dobře pracuje a dále se podle potřeby upravuje přidáváním příměsí jiných energií. Vše je o energii a stimulaci mágova mozku. Jak co na něj působí a jak to cítí. Také rituály z knihy Stínů jsou založené na podstatě stimulovat a naladit mozek na dané prokletí, či rituál. Všechny magické předměty jsou v základě obyčejné předměty, kterým až mág dá život a sílu, skrze jeho vlastní vůli. Někdy je důležitá správná hudba, ne metal nebo podobná muzika, ale hluboké, pomalé, temné tóny, které jsou neutrální např. nahrávka bouřky se zvuky dopadajících kapek deště a občasné zahřmění. Důležité jsou i fotky, nebo části oblečení, či těla (vlasy, nehty) člověka, kterého chcete zničit. Pokud nemáte k dispozici fotku, nebo části těla nepřítele, stačí když ho znáte a víte alespoň jak vypadá. Vaše mysl je jako fotoaparát, kde máte uloženo vše. Všechny předměty s kterými se při rituálech pracuje tvoří jeden celek a každý předmět je určen na něco jiného. Základem při rituálu je utvoření ochranného kruhu, kolem mága a pentagram, který má mág zavěšený na krku. Pro tvorbu ochranného kruhu je důležitý obřadní nůž s nevodivou rukojetí, kterým kolem sebe ve vzduchu mág udělá ochranný kruh, v proti směru hodinových ručiček. Tento druh ochranného pole, se používá tehdy, pokud rituál provádíte v místnosti, ve které nejde nakreslit ochranný kruh na podlahu. Dále jsou důležité černé svíčky, vykuřovadla (bylinky, vonné tyčinky, atd.) a další pomůcky. Jak už jsem zde zmiňovala Pentagram - je to symbol síly a energie, jeho čtyři hroty symbolizují čtyři živly (oheň, vítr, země, vzduch) a pátý hrot symbolizuje mágovu vůli, tzn. ovládnutí všeho skrze mágovu sílu vůle. Také je to vynikající odražeč negativních sil.

Vždy, když se věnuji hermetické praxi nebo meditaci, vypnu svůj mobil i počítač. Nevydávají poté mikrovlny a mohu se plně soustředit.

Problémem černomagického útoku je to, že si operatér myslí a je přesvědčen o tom, že ho provádí proti oběti tohoto útoku. Ale nikdy operatér nemůže vyloučit, že odněkud z podvědomí se mu dostane do jeho vědomí myšlenka na někoho jiného. A v tom je nebezpečnost černé magie.
Nikdy nemůžete mít objektivní jistotu, že černomagický útok, který provádíte, je správný. Nikdy nemůžete mít jistotu, že se do vašeho černomagického útoku nedostane myšlenka na někoho jiného a vy tím neublížíte někomu jinému, na kom vám velice záleží.

Nikdy nemůžete mít jistotu, že se černomagický útok neobrátí proti vám nebo proti vašemu okolí a nebo proti někomu, koho vůbec neznáte.


Závěr: Pokud již někdo chce začít praktikovat černou magii, měl by si uvědomit, že tato magie není nic neškodného. Každý kdo chce začít praktikovat, by si měl uvědomit několik faktů:
Měl by být vyrovnaný sám se sebou. (Být vnitřně silný)
Být k sobě upřimný a nepouštět se do magických operací, které jsou nad jeho rámec možností.
Uvědomit si že cokoli udělám, vrátí se mě posíleno.
Být si vědom toho, že černá magie nemá hranice a je velmi těžké rozeznat hranice přechodu pozitiva a negativa.

Manta :)

Komentáře

Celkem 4 komentáře

 • Leila 07.05.2017 v 11:50 Zaujímavý článok :D Čo k tomu dodať, ja by som s čiernou mágiou nikdy nezačala !!


 • Dana 08.05.2017 v 11:32 To už sa začala škola ? Lebo ja ešte nie som prihlásenia


 • Dana 08.05.2017 v 11:32 * prihlasena


 • xxx 08.05.2017 v 13:50 Docela silně nesouhlasím.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Návštěvní kniha