Škola pro vílyMagical fairies

Druhy draků

Publikováno 18.08.2017 v 23:23 v kategorii Rita, přečteno: 121x

Ahoj! dneska jsem si pro vás připravila článek takových těch trochu obecných informací. Článek jsem vymýšela sama a zabralo mi to celkem dost času, takže prosím KOPÍROVAT SE ZDROJEM!

Většinou se předpokládá, že drak bude chrlit oheň. To ale není všechno!

Draků je celkem spousta, takže se dá předpokládat, že nebudou všichni stejní.

Ne všichni se živí stejnou potravou.

Každý dokáže přežít v jiném prostředí.


Tady je pár druhů z těch (podle mého) nejzajímavějších:


Ledový drak dokáže ovládat mráz. S trpělivostí a cvičením ho můžete naučit ovládat i oheň, ale jak říkám, je potřeba HODNĚ cvičit. Na druhou stranu je dobré, že nepotřebuje tolik jíst. Jako odměna poslouží například pampeliška. Nejlépe se mu žije v studeném prostředí, ale dokáže se přizpůsobit i teplejšímu. Je to spíše bojový drak, tudíž je vysoký, dorůstá do výšky 5 - 7 metrů.


Bronzový drak je výrazně menší než jiné druhy, ale zato je přátelský a hravý. Nerad se pouští do konfliktu, takže je vhodný i pro mladší osoby. Je brčálovitě zelený, až do hněda. Nepřišla jsem ještě na to, jakou jinou moc kromě ohně ovládá. Má rád zahradní/domácí zeleninku. Dorůstá do výšky maximálně 4 metry.

Mimochodem, v jednom článku (konkrétně článek Život s draky) jsem psala, že mám taky dráčka. Je to právě tento druh.


Rudý drak je podle mého nejzákladnější. Žije ve velmi teplých oblastech. Není to drak, kterého byste mohli vlastnit. Tedy, můžete, ale jen tak dva roky. Poté začne potřebovat teplejší prostředí, než ve kterém žijeme my, aby neumrzl. Také je po tom druhém roku života vcelku agresivní, a i když byste si ho ochočili, může vás velmi ošklivě zranit, v nejhorším případě i zabít. Opečené maso na grilu mu udělá největší radost, ale vystačí si i s kostmi od kuřete. Dorůstá do výšky 5 – 7 metrů.


Černý drak je velmi zvláštní stvoření. Nedá se vlastnit. Vím o něm jen z povídek. Je to jakýsi „univerzální“ drak. Prý dokáže ovládat všechny schopnosti jiných draků. Malým vílám rodiče také říkají, že kdo vyjde po uplynutí deváté hodiny večer, drak si je odnese do svého doupěte. Je to ovšem pouze mýtus.


Rita

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Anonymní 19.08.2017 v 14:18 Já slyšela ještě o růžovém a o zeleném, ale nevím přesně nějaké informace. A ještě o pískovém, a o tom vím jen to, že může být vysoký maximálně tak 1,20m


 • Ali 26.08.2017 v 17:35 Ráda bych vlastnila draka. Kde můžu sehnat draka? Pomocí kouzla nebo jak? A jak ho mohu skrýt před svými rodiči a okolí.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Návštěvní kniha