Škola pro vílyMagical fairies

Info

Publikováno 01.05.2017 v 21:01 v kategorii mé vílí kamarádky, přečteno: 59x

Ahoj. Předem se chci omluvit za malou aktivitu. Domluvila jsem se s kamarádkami, že jim vytvořím jejich vlastní rubriky a budou tam psát samy. Do této rubriky budeme psát společně. A aby jste věděli, o koho se vlastné jedná, dohodli jsme se, že se v tomto článku samy představí :)
Ahojky!
Já jsem Lilli a jsem víla leopardů. K nim jsem měla odjakživa nejblíž a vždycky když jsme v ZOO, musíme nejdřív k leopardům :D Také jednoho vlastním. Ale není obyčejný. Je to kouzelný druh, který je velmi vzácný a mají ho jen víly leopardů. On je totiź maličký asi jako délka ruky od loktu po konečky prstů.
A takhle vypadám.


Čáu :D
Jmenuji se Rita a ovládám draky. Mám doma strašně moc plyšových draků, obrázků s draky - no prostě jsem drakový maniak xD No, co ještě říct...Ehm, tedy spíš napsat xD Jó už vím! umím proměnit plyšového dráčka (nebo sochu dráčka) na živého. Takže když jsem říkala, že jich mám doma spoustu... Vždycky když rodiče někam odjedou, proměním všechny své plyšáky a sochy, takže to je pak doma pěknej bordel xD
A abyste věděli jak vlastně vypadám já.


Dobrý den :)
Moje jméno je Samantha (říkejte mi prosím Manto, nebo Sam) a moje moc spočívá v ovládání nočních tvorů. Jsem prostě víla noci :) Pochopitelně jsem noční tvor, ale musela jsem se naučit žít jako lidé/víly = spát v noci. Ve dne jsem slabší, než v noci, ale co s tím nadělám :) Jako tady kolegyně, také vlastním zvířátko. Já mám netopýrka :) On spí, když jsem já ve škole, takže vždy, když přijdu, tak si s ním hraji.
Já jako víla vypadám takhle:
To je prozatím vše od mých kamarádek. Já jim moc děkuji, že mi tady budou pomáhat. Pokud na ně máte nějaký dotaz, nebojte se napsat dolů do komentářů :)

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Emily 07.05.2017 v 12:32 Krásne ste :D


 • Norakoka Quelomenová 11.05.2017 v 02:18 Vy jste se vílami stali pomocí rituálu nebo jste se už tak narodili? Ale jste nádherné ❤


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?