Škola pro vílyMagical fairies

Život s draky

Publikováno 19.07.2017 v 12:56 v kategorii Rita, přečteno: 99x

Zdravím! Prý jste si hodně psali, aby bylo víc článů o dracích, tak tady máte další! Budu je psát do své rubriky, protože plánuju jenom články o dracích.

Každá víla - která ovládá moc draků a narodila se ve vílím světě - dostane při narození svého vlastního dráčka, se kterým vyrůstá. Každý drak je jiný, stejně jako lidé, a podle toho mají taky jména. Když vyrostou, ovládají "dovednost" podle jejich jména. Můj má původní jméno Blátošlap, ale já mu říkám Bibi.


Bibi je takový malý smíšek. Když ho učím létat, vždycky zaleze pod stůl (jelikož je ještě malý, můžeme ho mít i doma).


On strašně miluje mrkev! Jednou naše sousedka pěstovala na zahrádce zeleninu. V noci, když všichni spali, se Bibi vydal na procházku k naší sousedce. Ráno jsme slyšeli strašný řev. A Bibi nikde! Vyšla jsem ven a vidím sousedku s překvapením a zároveň zuřením v očích. Pohlédnu na zahrádku a tam se Bibi válí v hlíně a jí mrkvičky.


Občas, když Dia (adminka tohohle blogu) přijde k nám na návštěvu, přinese Bibi něco dobrého. Jednou ale nic nepřinesla. Bibi se jako vždycky vyřítil přímo na ni, až ji málem svalil na zem. Začal čichat, co mu přinesla. Diana ale zapomněla mu něco přinést. Bibi se pak se mnou a Diou nebavil celý den. Vypadal u toho strašně směšně. Když jsme se k němu přiblížily, poposkočil, dupnul si, ale měl u toho strašně komický výraz. Když ale viděl, že jde Diana jde domů, chytil se jí za nohu, ocasem se snažil chytit se něčeho, aby jí zastavil. Didi ho nakonec musela sama sundat a řekla, že příště mu přinese dobroty dvě. Ten skákal radostí skoro až ke stropu.


Rita

Komentáře

Celkem 3 komentáře

 • Anonymní 12.08.2017 v 14:37 Napsala by jsi třeba, jestli mají schopnosti, kolika let se dožívají, jak se rodí, jak mohou vypadat, co jedí, kde žijí a tak dále? Prostě takové ty obecné informace :)


 • Anonymní 12.08.2017 v 14:48 A třeba i něco o těch vílách s dračí schopností nebo o Dračích vílách


 • Simi 23.08.2017 v 16:14 ako reagujú rodičia na to že máš doma draka ?? :´D


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Návštěvní kniha